Ardy Strüver färglitografi

Ardy Strüver färglitografi
Ardy Strüver färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, 105/300, färglitografi, 75x56 cm

Något gulnad

295507

2015-02-25