Sölve Kjellberg pastellkrita

Sölve Kjellberg pastellkrita
Sölve Kjellberg pastellkrita

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SÖLVE KJELLBERG (1900-tal): "Anjan", signerad och daterad Sölver Kjellberg 1972, pastell, ca 47x63 cm

295508

2015-02-25