Kista sydeuropa 17/1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISTA, 1800-tal eller äldre, sydeuropa, klädd i skinn, reliefdekor i form av pärlspikning, framsidan med dekor av vapensköld, Invändigt klädd med linnetyg,107 x 53 x 56 cm
Skador, slitage, Invändigt något smutsig, renoverad
295510
2015-03-01