Bordslampa Giovanni Zoto
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GIOVANNI ZOTO, bordslampa, 1970-tal, lergods, vitglaserad, inpressad märkning Mönsterskyddad 2003/73 signerad Zoto, höjd ca 42 cm
Bruksslitage, mönsterskydd medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen
295512
2015-02-25