Bordslampa Giovanni Zoto

Bordslampa Giovanni Zoto
Bordslampa Giovanni Zoto
Bordslampa Giovanni Zoto
Bordslampa Giovanni Zoto
Bordslampa Giovanni Zoto
Bordslampa Giovanni Zoto

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GIOVANNI ZOTO, bordslampa, 1970-tal, lergods, vitglaserad, inpressad märkning Mönsterskyddad 2003/73 signerad Zoto, höjd ca 42 cm

Bruksslitage, mönsterskydd medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen

295512

2015-02-25