Sideboard Thomasville USA
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THOMASVILLE, USA 1900-tal, sideboard, bonad ek, utfällbar topp, beslag i mässing, skåp och lådor, brännmärkt med Thomasville, bredd 112, höjd 89, djup 50 cm, mått med utfälld topp 192 cm
Smärre repor, smärre ytslitage, toppen med smärre fuktskador
295517
2015-03-01