Sideboard Thomasville USA

Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA
Sideboard Thomasville USA

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMASVILLE, USA 1900-tal, sideboard, bonad ek, utfällbar topp, beslag i mässing, skåp och lådor, brännmärkt med Thomasville, bredd 112, höjd 89, djup 50 cm, mått med utfälld topp 192 cm

Smärre repor, smärre ytslitage, toppen med smärre fuktskador

295517

2015-03-01