Lisa Larson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON (född 1931): (2) Katter "Murre", 2 ekorrar, 2 rävar, 2 "Bulldogg", björn, stengods, Gustavsberg, signerade, höjd ca 4-20 cm
Ekorrar med nagg, bulldog med smärre glasyrnagg vid fot, en "Murre" med defekter
295522
2015-02-26