Peter Dahl, färglitografi

Peter Dahl, färglitografi
Peter Dahl, färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 25/375, färglitografi, 84x58 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

295533

2015-03-01