UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Robert Rauschenberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Robert Rauschenberg, signerad med dedikation av konstnären "For Michael - Bob Rauschenberg" med blå märkpenna, färgoffset, 84 x 67 cm, Heland Thordén Wetterling Galleries, Stockholm 1987. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (dedikation av konstnären till tidigare ägarens broder)

295534

2015-03-01