Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
ALF LINDBERG (1905-1990): Landskap, signerad Alf Lindberg, daterad på baksidan 1960, olja på duk, 46x55 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)
295535
2015-03-01