Alf Lindberg, oljemålning

Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): Landskap, signerad Alf Lindberg, daterad på baksidan 1960, olja på duk, 46x55 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

295535

2015-03-01