Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Rue de Maistre - Montmartre, Paris, signerad V. Holmgren, olja på duk, 46x38 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm
295536
2015-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här