Vilhelm Holmgren, oljemålning

Vilhelm Holmgren, oljemålning
Vilhelm Holmgren, oljemålning
Vilhelm Holmgren, oljemålning
Vilhelm Holmgren, oljemålning
Vilhelm Holmgren, oljemålning
Vilhelm Holmgren, oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Rue de Maistre - Montmartre, Paris, signerad V. Holmgren, olja på duk, 46x38 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm

295536

2015-03-01