Peter Dahl, litografi

Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Älskande par - ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, daterad i plåten 1984, litografi, 43x30 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm

295537

2015-03-01