Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HEDEBY (född 1926): Teater, signerad, akvarell på papper, 58x41 cm, med dedikation på baksidan. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)
295538
2015-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här