Kerstin Hedeby, akvarell

Kerstin Hedeby, akvarell
Kerstin Hedeby, akvarell
Kerstin Hedeby, akvarell
Kerstin Hedeby, akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HEDEBY (född 1926): Teater, signerad, akvarell på papper, 58x41 cm, med dedikation på baksidan. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

295538

2015-03-01