Birgit Broms, färglitografi med collage
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, färglitografi med collage, signerad och numrerad BBroms 38/90, 25x33 cm, med dedikation. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)
295540
2015-02-27