Birgit Broms, färglitografi med collage

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, färglitografi med collage, signerad och numrerad BBroms 38/90, 25x33 cm, med dedikation. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

Zustandsbeschreibung

295540

2015-02-27