Petra Westermark, akvarell

Petra Westermark, akvarell
Petra Westermark, akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETRA WESTERMARK (född 1946): Fåglar, signerad och daterad P.W. 2006, akvarell på papper, 11x16 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

295543

2015-03-01