Bokskåp England

Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, mahogny- och ekfanér, England, dörrar med dekor av mässing, 6 lådor, beslag i mässing, höjd 195, bredd 129, djup 42 cm

skador, slitage, en medföljande list

295547

2015-03-01