Carl Kylberg oljemålning

Carl Kylberg oljemålning
Carl Kylberg oljemålning
Carl Kylberg oljemålning
Carl Kylberg oljemålning

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Träd vid vägen, osignerad, intygad a tergo av Ruth Kylberg, olja på duk, 39x37cm

295552

2015-03-16