Byrå Louis XVI-stil
2015-02-26
295562
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, med stenskiva, fanérad i mahogny, med hyllplan, höjd ca 70, 80x36 cm
Nyckel saknas, smärre fanérskador