Fåtöljer 1920/30-tal
2015-02-26
295565
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, bonad björk, sidostycken i rotting, stoppade sittplymåer klädda i vinröd resp grön plysch, sitthöjd ca 45 cm
Skadad rotting, fanérskador, klädseln med fläckar och slitage