Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
JOSEF SVANLUND (1887-1927): Mytologiskt motiv, signerad och daterad Josef Svanlund - 14, olja på duk, ca 68x137 cm
Smärre rispor
295566
2015-02-26