Josef Svanlund oljemålning

Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

JOSEF SVANLUND (1887-1927): Mytologiskt motiv, signerad och daterad Josef Svanlund - 14, olja på duk, ca 68x137 cm

Smärre rispor

295566

2015-02-26