Josef Svanlund
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOSEF SVANLUND (1887-1927): Akilles och Pallas Athena, signerad och daterad Josef Svanlund OCT MCMXXII, akvarell, ca 66x46 cm
Kuntoraportti
Något gulnad
295570
Päivämäärä:
2015-02-26