Josef Svanlund

Josef Svanlund
Josef Svanlund
Josef Svanlund
Josef Svanlund

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOSEF SVANLUND (1887-1927): Akilles och Pallas Athena, signerad och daterad Josef Svanlund OCT MCMXXII, akvarell, ca 66x46 cm

Kuntoraportti

Något gulnad

295570

Päivämäärä:

2015-02-26