Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAMPBORD, 1930-tal, funkis, fanérat i björk, lampans arm höj- och sänkbar, bordets mått höjd ca 54, 55x31 cm
Fanérskador
295572
2015-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här