Ulf Wahlberg, färglitografi
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak - Granbergshyttan, signerad och numrerad Ulf Wahlberg -05, 60/325, färglitografi, 20x30 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm
Kuntoraportti
295609
Päivämäärä:
2015-03-01