Ulf Wahlberg, färglitografi

Ulf Wahlberg, färglitografi
Ulf Wahlberg, färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak - Granbergshyttan, signerad och numrerad Ulf Wahlberg -05, 60/325, färglitografi, 20x30 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm

Kuntoraportti

295609

Päivämäärä:

2015-03-01