Fåtölj med fotpall Ilmari Lappalainen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ILMARI LAPPALAINEN, "Pulkka", fåtölj med fotpall, Asko, Finland 1960-tal, aluminium, klädd i svart skinn, höjd 75, fotpallen 33 cm

Bruksslitage

295627

2015-02-26