Skänkstop cylinerstop fat tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, FAT, 17-1900-tal, tenn, skänkstopet med dekor av svisselerade blomsterslingor, höjd ca 20-21 cm, fatets diameter ca 29 cm

Lagningar, skador

295641

2015-02-26