Snedklaffssekretär 1800-tal

Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal
Snedklaffssekretär 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, gustaviansk, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, fanér i mahogny, höjd ca 119, 40x60 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Löfstaholms Säteri

Slitage, skador, delar saknas, lösa delar medföljer

295671

2015-02-26