Snedklaffssekretär 1800-tal
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, gustaviansk, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, fanér i mahogny, höjd ca 119, 40x60 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Löfstaholms Säteri
Slitage, skador, delar saknas, lösa delar medföljer
295671
2015-02-26