John Carter silver London 1700-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHN CARTER, London 1774, ljusstake, silver, manchett även stämplad John Winter & Co, graverad dekor av familjen Fesant´s vapen, stämplad, höjd ca 30 cm
obetydliga repor samt stötskador
295680
2015-02-27