John Carter silver London 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN CARTER, London 1774, ljusstake, silver, manchett även stämplad John Winter & Co, graverad dekor av familjen Fesant´s vapen, stämplad, höjd ca 30 cm

obetydliga repor samt stötskador

295680

2015-02-27