Skrivbyrå nyrenässans

Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans
Skrivbyrå nyrenässans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ med uppsats, nyrenässans 1800-talets slut, valnöt, 4 lådor, skrivskiva i läder, invändigt med lådor, höjd 192, 52x88 cm

Slitage, saknar nyckel

295694

2015-02-26