Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, oscariansk stil, förgylld brons, 6 st ljus, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 82, diameter ca 65 cm

295705

2015-02-26