Charles Chestman

Charles Chestman
Charles Chestman
Charles Chestman
Charles Chestman
Charles Chestman
Charles Chestman

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES CHESTERMAN II, mandelfat/konfektfat, sterlingsilver, London 1795, delvis förgyllda, graverad dekor av enhörning, ovala, längd 12, höjd 1,5 cm, vikt ca 123 g

sliten förgyllning, smärre bucklor, obetydliga repor

295726

2015-02-27