Tidningsställ 1900-talets första hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal första hälft, mässing och svärtat trä, på hjultrissor, höjd 94 cm

Slitage

295729

2015-02-26