Salongsbord 1920/30-tal
2015-02-26
295732
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1920/30-tal, betsat björk samt svärtat trä, höjd ca 73,5, diameter 90 cm
Slitage