Stolar 1930-tal

Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1930-tal, svartlackerade, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, behov av ny klädsel

295734

2015-02-26