William & Robert Peaston England 1762

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILLIAM & ROBERT PEASTON, gräddsnäcka, sterlingsilver, London 1762, på tre fötter, längd 15, höjd 10 cm, vikt ca 145 g

obetydliga bucklor, obetydliga repor

295736

2015-02-27