Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUTIKSSKYLT, "Högbers Ateljé, 1930-tal, AB Skyltindustri, bemålat glas, totalmått 184x65 cm
Slitage
295739
2015-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här