Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SMINKBORD, 1930-tal, funkis, björk handtag i bakelit, höjd 58, 137x45 cm
Zustandsbeschreibung
Ett handag ej original (trä), smärre slitage
295756
2015-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner