Sminkbord 1930-tal

Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal
Sminkbord 1930-tal

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SMINKBORD, 1930-tal, funkis, björk handtag i bakelit, höjd 58, 137x45 cm

Zustandsbeschreibung

Ett handag ej original (trä), smärre slitage

295756

2015-02-26