Charles Chesterman II England 1700-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES CHESTERMAN II, marmeladburk, sterlingsilver och glas, London 1796, glaset med slipad dekor, locket med graverad dekor av familjevapnet Cuthbert samt girlander, höjd 16 cm
Fot med nagg, lock med smärre bucklor
295758
2015-02-27