Istvan Bognar oljemålning

Istvan Bognar oljemålning
Istvan Bognar oljemålning
Istvan Bognar oljemålning
Istvan Bognar oljemålning
Istvan Bognar oljemålning
Istvan Bognar oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISTVÁN BOGNÁR (1900-talets slut): Skärgårdsbrygga, signerad I Bognár, olja på duk, 30 x 40 cm

295765

2015-02-26