Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR STRÖM (1892-1982): Komposition med kvinnor, signerad och daterad GES 1941, olja på pannå, ram i skuret och skulpterat trä, total mått med ram ca 158x110
Zustandsbeschreibung
295767
2015-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner