Gunnar ström oljemålning

Gunnar ström oljemålning
Gunnar ström oljemålning
Gunnar ström oljemålning
Gunnar ström oljemålning
Gunnar ström oljemålning
Gunnar ström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GUNNAR STRÖM (1892-1982): Komposition med kvinnor, signerad och daterad GES 1941, olja på pannå, ram i skuret och skulpterat trä, total mått med ram ca 158x110

Zustandsbeschreibung

295767

2015-02-26