Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, NK, stomme i mässing samt trä, kupa i opalinglas, märkt undertill, höjd inkl skärm ca 47 cm
Kupa med nagg, anlupen
295789
2015-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här