Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKALKAR, 3 st, silver, 1800-tal, graverad dekor, bl a Nils Jakob, Norrköping, Johan Henrik Leffler, Falun, höjd 11,5-13 cm, totalvikt ca 118 g
Bucklor
295792
2015-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här