Supkalkar silver

Supkalkar silver
Supkalkar silver
Supkalkar silver
Supkalkar silver
Supkalkar silver
Supkalkar silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKALKAR, 3 st, silver, 1800-tal, graverad dekor, bl a Nils Jakob, Norrköping, Johan Henrik Leffler, Falun, höjd 11,5-13 cm, totalvikt ca 118 g

Bucklor

295792

2015-02-27