Väinö Kola

Väinö Kola
Väinö Kola
Väinö Kola
Väinö Kola
Väinö Kola
Väinö Kola

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄINÖ KOLA (Finland, född 1937): On reykjanes peninsula No 2, signerad V.Kola samt signerad och daterad på baksidan Väinö Kola 1993, olja på duk, 132x169cm

295793

2015-02-27