Tumlare silver

Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUMLARE, silver, spår av invändig förgyllning, Henrik Nourin, Norrköping 1752, höjd 3,5 cm, vikt ca 26 g

Bucklor

295794

2015-02-27