Gravyrer delvis Italien 1600-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYRER, 5 st., delvis Italien 1600-tal, bl a Flaminio Torri efter Agostini Carraci, Giovanni Francesco Barbieri eftger Guercino

Varierande skick, skador, missfärgningar

295803

2015-03-03