Gueridon 1900-tal

Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal
Gueridon 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUERIDON, 1900-tal, förgylld, dekor av morian, höjd 93

295808

2015-02-27