Tumlare silver

Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUMLARE, silver, med spår av förgyllning, Johan Svensson Berg, Norrköping 1740, höjd 3 cm, vikt ca 13 g

Bucklor mindre hål

295811

2015-02-27