Kirman Laver, semiantik, figural

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, Kirman, semiantik, figural, troligen porträtt av prinsessa från Qajar dynastin, ca 84x61 cm

Jämnt slitage, mindre lagningar

295823

2015-02-28